W niedziele 21 czerwca zainaugurowaliśmy tegoroczne rozgrywki Tenis LIGA. Pierwszym rywalem aktualnych Drużynowych Mistrzów Polski był jak zwykle mocny WKS Grunwald Poznań.
Niestety od samego początku mecz nie układał się po naszej myśli. Ostatecznie przegraliśmy wynikiem 𝟐/𝟒.
S. NAHIMANA - G. Feistel 1:6/1:6
M. BANIAK - B. Straszewska 3:6/5:7
M. KAŚNIKOWSKI - F. Wasiutynski 6:4/6:1
K. FILAR - K. Drzewiecki 6:1/7:5
POLJAK/KAŚNIKOWSKI - Drzewiecki/Wasiutynski 3:6/3:6
NAHIMANA/BANIAK - Feistel/Straszewska 4:6/4:6
Wielkie dzięki dla Kapitanów - Łukasza Kubota oraz Mikołaja Wrzoła. Czas wyciągnąć wnioski i przygotować się jak najlepiej do kolejnego spotkania.
Kolejka TenisLIGI odbędzie się w Bielsku-Białej już 19 lipca!
Zapraszamy do wspólnego kibicowania.